Медіа клуби АНРВУ йдуть в регіони

19 і 20 лютого в м.Вінниці відбувся медіа клуб для видавців та директорів з реклами "Продаж реклами в онлайн". В заході прийняло участь 55 чоловік - спеціалістів регіональних видавничих домів - лідерів.

 

"Це наш перший з серії запланованих на цей рік медіа клубів, котрі проходитимуть на базі видавництв членів асоціації, що лідують в тому чи іншому напрямку. Ми вирішили розпочати саме з продажів реклами в онлайн, оскільки все більше й більше видавців розпочинають активно розвивати свої регіональні інтернет проекти", - відзначила Оксана Бровко, виконавчий директор АНРВУ.

Медіа клуб проходив на базі бізнес - центру Інтернет групи RIA. Протягом двох днів у всіх участників була можливість ознайомитися з роботою рекламних відділів Інтернет групи RIA, познамоймитися з керівниками рекламних відділів та відділу продаж.

Учасники приймали активну участь в дискусійних клубах: "Ефективність Online продаж", "Ефективний відділ прямих продаж", "Ефективна робота з РА. Системи управління банерною рекламою", "Читач та користувач - 21 сторіччя. Зміна тенденцій медіа ринку вУкраїні та світі", під час яких фахівці Інтернет групи RIA ділилися своїм досвідом.

В рамках медіа клубу відбувся приватний захід - презентація унікального франчайзингового проекту "Мережа міських універсальних порталів Моє Місто". Це україно-польська разробка на основі контенту лідерів медіа ринку та контенту користувачів.

Паралельно відбувався круглий стіл з обміну досвідом між журналістами з Вінниці, Рівного та Чернівців.
Медіа клуб закінчився святковою вечерею, під час якої продовжувалися активні дискусії та розмови, але в більш неформальній атмосфері.

Презентації для завантаження:

Эффективный отдел продаж
Мультимедийные продажи. Практические принципы онлайн продаж
Пользователь 21 века. Изменения тенденций медиа рынка

Ефективність Online продаж