Реклама в пресі приносить найбільшу користь порівняно з іншими видами реклами* (за даними опитування НРС+ в 2009р. компанією TNS-Ukraine)

Прес-реліз круглого столу АНРВУ: регіональні видавці – РА – назустріч одне одному

Під час круглого столу, організованого 22-го лютого АНРВУ, директори з реклами та представники РА Києва дійшли згоди: потрібна єдина програма дій по залученню реклами до регіональних друкованих ЗМІ. Фахівці з більше ніж десяти регіонів України акцентують увагу колег з рекламних агенцій на перевагах продажу аудиторій газет як найефективнішого критерія для обрання каналу рекламування.

Оксана Бровко, виконавчий директор АНРВУ: «Сьогодні ми разом максимально ефективно попрацювали! Прагнучи розвивати рекламний ринок України, підвищувати фаховий рівень маркетологів, які відповідають за ефективне вирокистання рекламних бюджетів, ми звертаємося до ВСІХ РЕКЛАМНИХ АГЕНЦІЙ продавати аудиторію видань за даними визнаних ринком соціологічних компаній».

У заході прийняли участь понад 25 директорів з реклами регіональних видавництв-членів АНРВУ та запрошені експерти та РА Києва.

Матеріали з заходу можна завантажити тут:
1. М. Костроміна, TNS. «Можливості аналізу аудиторії друкованих видань»
2. Г. Тригуб, ПУМГ. Ефектива реклама на прикладі регіонального видання «Молодий буковинець»
3. С.Чернявський, експерт. Рекламний ринок в регіональній пресі – 2009, прогноз на 2010 рік