Бертран Пеккері — почесний голова експертної ради конкурсу серед регіональних видань “Лідер Преси”

Загальноукраїнський конкурс “Лідер Преси” очолить директор Всесвітнього Форуму Редакторів (Word Editor Forum), професіональний фахівець з друкованих та онлайн ЗМІ - Бертран Пеккері (Париж, Франція).

 

Бертран Пеккері займає посаду директора Всесвітнього Форуму Редакторів з жовтня 2003 року. Він є видавцем Блогу Редакторів (Editors Weblog, www.editorsweblog.org) та щорічного звіту Всесвітнього Форуму Редакторів (WEF annual report), Трендів у Ньюзрум (Trends in Newsrooms www.trends-in-newsrooms.org).

Приймаючи запрошення очолити Експертну Раду конкурсу, пан Пеккері зауважив, що з задоволенням приймає запрошення організаторів та відзначив, що Експертній Раді потрібно буде дійсно плідно попрацювати над отриманими на конкурс роботами.

Пан Пеккері є засновником і колишнім директором мережі World Media, яка зв"язує більше 20 великих щоденних газет по всьому світу, в тому числі "Ель Паїс", La Stampa, "Ліберасьон", ірландський Times, Tages Anzeiger "Насьйон Аль-Ахрам ", Yomiuri Shimbun та інші.

Донедавна пан Пеккері працював на посаді Генерального секретаря уряду Франції, також був професором історії та зв"язку в Паризькому університеті, радником президента Національних зборів Франції з питань освіти та культури.


Організатори конкурсу планують також проведення он-лайн конференцію з паном Пеккері під час Літнього Табору Редакторів у Криму.
Склад Експертної Ради у дев"яти номінаціях конкурсу можна переглянути  на сайті АНРВУ - www.airpu.org

 


"Лідер Преси" - конкурс серед регіональних видань, який проводить Асоціація незалежних регіональних видавців України (АНРВУ) за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Період подання робіт – з 15 травня 2010 року до 01 вересня 2010 року включно.
Подробиці на сайті www.airpu.org або за телефоном +380931282998.