Весняний табір рекламних агентів - знову весело, корисно та цікаво!

Минулого тижня чотири дні життя молодих рекламних агентів регіональних видавництв пройшли доволі цікаво: всі вчилися разом з Сергієм Первозванським продавати."Захід порадував у всіх значеннях цього слова. Майстерність Сергія Первозванського як тренера і готовність групи працювати з першого дня задали класний ритм роботи. Добре було, що учасники тренінгу представляли різні організації, кожна з яких має свої особливості в продажах реклами. І під час занять, і поза ними було обговорено багато ситуацій, з якими доводиться часто стикатись. Тож тепер маю шикарний багаж варіантів дій, цікавих знайомств і корисних контактів. Дякую".
Оксана Яремчук.

"За час проведення тренингу, не відчувалось втоми, було настільки цікаво що час минав миттєво. Дуже вдячний за гарно проведений тренинг, було дійсно цікаво, пізнавально, дуже багато нового дізнався.)
Був дійсно професіонал у свїй справі наш тренер Сергій Первозванський, який дійсно нас навчив, та підправляв наші помилки, які ми допускали у ході нашої роботи, тому йому велике спасибі і хочеться більше і більше таких тренінгів, хоча б 1 раз на рік.)
Отже після успішного завершення тренингу усі здобутті знання я хочу поділитись своїм колегам, також хочу використовувати у повсякденному житті.)"
Коля Петрощук

"Огромное спасибо за приглашение на тренинг. Спасибо Вам за прекрасную возможность поделиться опытом и взять мастер-классы у первоклассного тренера Сергея Первозванского. За организацию тренинга и условия, которые создали для нас! Буду очень рада получить от Вас информацию о предстоящих семинарах и тренингах, которые Вы проводите. Могу подсказать тему, которая лично для меня, как для руководителя рекламного отдела, была бы интересна в моей работе - "Организация работы рекламного отдела" .
Спасибо, с уважением, Михайлова Ирина

Наступного року - всім учасникам табору досягти висот керівників:)