Вебінар Монетизація інформаційних сайтів та міських порталів

Отримайте досвід одного з небагатьох видань Європи, доходи від сайту котрого майже зрівнялися з доходами від принта!

27 червня цього року, з 11:00 по 12:30 ми проводимо вебінар для топ-менеджерів, керівників рекламних відділів, менеджерів проектів інформаційних сайтів та міських порталів.

Спікер вебінару - Маріанн Шварц, керівник цифрових проектів видання Aftonbladet (www.aftonbladet.se) у відділі розвитку. Має великий досвід в області он-лайн журналістики, працює з сайтом видання з 1996р.

Протягом вебінару Маріанн розповість про он-лайн стратегії Aftonbladet – одного з лідерів розвитку цифрових ЗМІ в Європі, презентує приклади успішних та менш вдалих спроб монетезації сайтів та відповість на питання учасників. Aftonbladet – одне з небагатьох видань Європи, доходи від сайту котрого майже зрівнялися з доходами від принта.

Мова вебінару: англійська з перекладом на українську/російську 

Реєстрація: до 16 червня ц.р. заповніть, будь ласка, реєстраційну анкету.

Деталі підключення до вебінару надішлемо на вказану вами ел скриньку після реєстрації.

Вартість участі: для членів АНРВУ та постійних партнерів WebPromo – безкоштовно, для решти учасників – 100грн.

Вебінар – це перший захід спільного проекту Асоціації незалежних регіональних видавців України (АНРВУ) та Poppius, найстарішою школою журналістики в Скандинавії.

Навчання в школі надає як базові журналістські знання, так і навчає всіх бажаючих роботі в якості репортерів, редакторів, розслідувальників, веб-журналістів чи фрілансерів. Школу Poppius засновано ще в 1947 році журналістом Сетом Поппіусом (Set Poppius). Наразі журналістській професії працює велика кількість випускників школи.

Технічний партнер вебінару інтернет-агенція WebPromo , партнер по просуванню вашого сайту.