Розпочалась реєстрація на першу Школу стажування студентів-журналістів в регіональних ЗМІ

Асоціація незалежних регіональних видавців України (АНРВУ) за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні розпочинає проект практичної Школи для стажування студентів-журналістів в регіональних ЗМІ.

Оксана Бровко, виконавчий директорв АНРВУ: “Школа в першу чергу направлена на здобуття та покращення практичних навичок роботи в медіа відповідно до професійних стандартів, що особливо важливо під час роботи в умовах великої кількості інформаційних фейків. Наші куратори на місцях не будуть читати вам лекції чи пояснювати теорію, ви одразу приступите до роботи в газеті та сайті. Тож приготуйтеся активно працювати в команді журналістів-практиків”.

Для кого Школа : для студентів журналістських факультетів українських навчальних закладів. Перевага віддається студентам, що працюють в студентських чи регіональних друкованих чи онлайн медіа.

До уваги головних редакторів : якщо у вас в редакції працюють журналісти-студенти – це гарний шанс для них пройти стажування в іншій редакції та здобути нових навичок!

Формат Школи : стажування відбувається протягом 5 днів, з понеділка по п”ятницю, два дні – з акцентом на друковане видання регіональної редакції, три дні – на онлайн медіа. Суть стажування полягає в практичній роботі під керівництвом куратора-співробітника редакції.

День 1 та 2 стажування

День 3, 4 та 5 стажування

як розповідати історії та правильно формулювати фокус в них

інфографіка

як обрати головну історію дня

відеоконтент для мультимедійних матеріалів

професійні стандарти роботи з різними джерелами

локальні розслідування

Дати першої Школи : з 01 по 05 грудня 2014р.

Як потрапити до першої Школи: прийом анкет до 03 листопада 2014р. (аплікаційна форма тут). Ми проаналізуємо ваші заявки та повідомимо в разі позитивного рішення до 10 листопада 2014р.

Участь в Школі: безкоштовна, за рахунок організаторів оплачуються проїзд до місця стажування та назад, проживання та частково харчування під час стажування.

Місця проведення стажування Школи: провідні регіональні редакції друкованих та онлайн медіа Вінниці, Чернівців, Рівного, Чернігова, Запоріжжя, Житомира, Тернополя, Полтави, Хмельницького, Одеси. Направлення на стажування учасників здійснюватиметься за принципом “студенти зі сходу та півдня – в редакції заходу та центральної України, студенти з центральних та західних регіонів – стажуватимуться в редакціях сходу та півдня”.

У разі виникнення питань – пишіть на office.airpu (@) gmail.com

Проект здійснюється Асоціацією незалежних регіональних видавців України в рамках проекту Єдина країна за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. /Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.