Друга Школа стажування студентів-журналістів: реєстрацію розпочато

Розпочалась реєстрація на другу Школу стажування студентів-журналістів в регіональних ЗМІ

Асоціація незалежних регіональних видавців України (АНРВУ) за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні розпочинає проект практичної Школи для стажування студентів-журналістів в регіональних ЗМІ.

 

Під час попередньої Школи дев"ятеро студентів-журналістів провели тиждень в редакціях Рівного, Запоріжжя, Житомира, Чернівців та Одеси та отримали практичні навички щоденної роботи в ЗМІ. 

Для кого Школа : для студентів журналістських факультетів українських навчальних закладів. Перевага віддається студентам, що працюють в студентських чи регіональних друкованих чи онлайн медіа.

До уваги головних редакторів : якщо у вас в редакції працюють журналісти-студенти – це гарний шанс для них пройти стажування в іншій редакції та здобути нових навичок!

Формат Школи : стажування відбувається протягом 5 днів, з понеділка по п”ятницю, два дні – з акцентом на друковане видання регіональної редакції, три дні – на онлайн медіа. Суть стажування полягає в практичній роботі під керівництвом куратора-співробітника редакції.

День 1 та 2 стажування

День 3, 4 та 5 стажування

як розповідати історії та правильно формулювати фокус в них

інфографіка

як обрати головну історію дня

відеоконтент для мультимедійних матеріалів

професійні стандарти роботи з різними джерелами

локальні розслідування

Дати другої Школи : з 15 по 19 червня 2015р.

Як потрапити до другої Школи: прийом анкет до 22 травня 2015р. (аплікаційна форма тут). Ми проаналізуємо ваші заявки та повідомимо в разі позитивного рішення до 29 травня 2015р.

Участь в Школі : безкоштовна, за рахунок організаторів оплачуються проїзд до місця стажування та назад, проживання та частково харчування під час стажування.

Кількість учасників : обмежена.

Місця проведення стажування Школи: провідні регіональні редакції друкованих та онлайн медіа Вінниці, Чернівців, Рівного, Чернігова, Запоріжжя, Житомира, Тернополя, Полтави, Хмельницького, Одеси. Направлення на стажування учасників здійснюватиметься за принципом “студенти зі сходу та півдня – в редакції заходу та центральної України, студенти з центральних та західних регіонів – стажуватимуться в редакціях сходу та півдня”.

У разі виникнення питань – пишіть на office.airpu (@) gmail.com

Проект здійснюється Асоціацією незалежних регіональних видавців України в рамках проекту Єдина країна за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. /Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.