Як отримати найкращий досвід з журналістських розслідувань? Приїжджай в Буковель на лижі!

В лютому місяці редактори, журналісти та видавці українських ЗМІ  мають унікальну можливість навчитися як проводити розслідування  від провідних фахівців-розслідувальників Маркуса Ліндерманна (Німеччина) та Андрея Астефанесей (Румунія). Editors Camp - зимовий табір для редакторів - це традиційний щорічний захід АНРВУ, що проводиться з метою отримання регіональними редакціями найкращого досвіду від провідних тренерів та практиків Європи.
 
Що це буде? Наш унікальний формат - лижі та родинний відпочинок вдень та воркшопи та обмін досвідом ввечері.

Для кого захід: головні редакториредактори, керівники інформаційних медіа.
 
У вартість включено: триденний активний воркшоп. Проживання та харчування у вартість не включено. Ви можете обрати для себе найбільш зручний варіант проживання. Якщо будете мати питання - звертайтеся, ми вам допоможемо. Захід не є комерційним, за рахунок внесків покриваються всі організаційні витрати по проведенню заходу та витрати на тренерів.
 
Отже, з 24 по 28 лютого в Буковелі, в нашому звичному форматі (день - лижі, вечір - заняття з найкращими тренерами-практиками) ми зможете отримати неоціненну практику з підготовки та управління розслідуваннями на локальному рівні:  тренери-практики - з Німеччини Marcus Lindemann та Румунії - Andrei Astefanesei - навчатимуть вас хитрощам журналістських розслідувань.