Навчаємося інформаційній розвідці

Якщо ви журналіст або просто цікавитеся тим, як проводити розвідку по відкритих данних, якщо вас цікавить, як створювати суспільно важливий контент - то вам до нас!

20 травня 2016 року у м. Житомир Дмитро Золотухін проведе 18-тий безкоштовний тренінг по інформаційній розвідці та навчанню OSINT-технікам.

Навчання проходить в рамках всеукраїнського освітнього проекту OSINT Academy, мета якого - навчити всіх бажаючих використовувати новітні технології OSINT (Open Source Intelligence - розвідка по відкритих даних) для створення суспільно-важливого контенту, зокрема про корупціонерів, політиків, чиновників, кандидатів на виборчі посади, для розпізнавання «фейків», неправдивої інформації окремих ЗМІ тощо.

Асоціація незалежних регіональних видавців України виступає партнером та співорганізатором навчання журналістів у Житомирі.

Початок: 20 травня о 16:00 (завершення о 20:00).

Адреса: майдан ім. С.П.Корольова, 1 (Житомирська обл. адміністрація, 4 поверх, прес-центр, мала зала)

Ознайомитись із програмою тренінгу.

Вартість: БЕЗКОШТОВНО

Реєстрація обов’язкова - http://osint.academy/registration/

Тренер та керівник проекту - Дмитро Золотухін, радник міністра інформаційної політики України, директор Інституту постінформаційного суспільства, незалежний експерт з питань інформаційних війн і конкурентної розвідки.

17 тренінгів вже відбулись у 11 містах для 600 учасників (звіти, відгуки) на півдні, сході та центральній Україні. У травні-червні 2016 року навчання пройде у Рівному, Львові, Луцьку, Івано-Франківську, Житомирі, Одесі та всіх інших містах, з яких надходять заявки через форму реєстрації.

 

Довідка

Асоціація незалежних регіональних видавців України представляє понад 70 регіональних друкованих видань та біля 40 локальних онлайн проектів України. Місія Асоціації - захищати та просувати свободу в медіа, якісну журналістику, допомагати дотримуватися професійних стандартів, лобіювати інтереси регіональних медіа в законодавчому полі заради процвітання незалежних медіа в Україні.

Всеукраїнський освітній проект OSINT Academy організований Інститутом постінформаційного суспільства за сприяння фонду European Endowment For Democracy та Міністерства інформаційної політики України.

 

Контакти тренера:

Дмитро Золотухін , керівник проекту

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

380 67 216 77 33