Спікери, котрих варто почути, якщо ви працюєте в інформаційних новинарних медіа: практичні поради на VIII Конгрес інформаційних сайтів та міських порталі

Вау-спікери – практики з інформаційних медіа: лише реальний досвід, виключно впроваджувані кейси, жодних лекцій від теоретиків або кого варто слухати на Конгресі інформаційних сайтів 28 жовтня

 

До трійки європейських спікерів-практиків, кого ми вже порадили вам почути під час Конгресу долучилися двоє успішних, талановитих, досвідчених керівників видання diginet.lt, Литва: Justinas Simkus та Simonas Orkinas! 

Якщо вам цікаво, як вони налагодили процес купівлі трафіку за 1 цент та використовують нові можливості в маркетингу своїх сайтів-лідерів – вам варто послухати їх на потоці Інтернт-Маркетинг під час VIII Конгресу інформаційних сайтів та міських порталів вже 28 жовтня.

Лише до 20 вересня включно за пільговою ціною всього 3400грн за трьох учасників від вашої компанії ви можете отримати корисні практичні знання та навички для вашого топ-менеджера, керівника рекламної служби/маркетолога та редактора. Для членів АНРВУ діє додактова знижка 10%.

Пільгова вартіть одного квитка – 1700грн, всіх наступних з однієї компанії – чекає знижка 50% ( детальніше тут)

Отже, як цікаво писати та заробляти гроші? Про це 28 жовтня на VIII Конгресі інформаційних сайтів та міських порталів розкажуть практики з медіа Швеції, Литви, Словаччини, Польщі та, звісно ж, України.

Нагадаємо вам нашу трійку вау-спікерів (а всього їх ще буде немало!):

· Гжегош Піхота, 2016 Nieman Fellow з журналістики Гарвардського Університету з презентацією Зростання цифрових платформ та їх вплив на новинарну видавничу індустрію, управління ньоюзрумами та роботу журналістів

· Анна Колтунович, керівник проекту Wyborcza Live, Польща, найбільшої кампанії по зв”язку з передплатниками Газета Виборча по всій Польщі з презентацією про налагодження, роботу та результативність кампанії

· Вадим Макаренко, головний редактор BIQdata, Польща з практичним досвідом Як збільшувати цільовий трафік вашого медіа за рахунок якісного маркетингу та контенту

Далі – буде J

Слухати, дискутувати та знайомитися можна буде з понад 150 топами інформаційних сайтів та міських порталів.

Конгрес проводиться Асоціацією незалежених регіональних видавців України вже восьмий рік поспіль та став єдиним майданчиком для спілкування перших осіб інформаційних сайтів та міських порталів – між собою та з тими, хто сплачує ім гроші.

Конгрес поділений на 4 потоки: загальний (про тренди), контент, монетизація та інтернет-маркетинг. В кожному потоці – 30-тихвилинні доповіді, серед спікерів Зоя Казанжи, Platfor.ma, WebPromo, TNS, медіа-корпорація RIA, Ekonomika Communication Hub, Gemius та багато інших лідерів – ексепртів в сфері інформаційних сайтів. Повна програма — на сайті конгреса.

Якщо до 18:30 учасники будуть слухати спікерів, то далі – медійна after party для неформального спілкування старих друзів та нових знайомих.

Вся програма - https://mediacongress.org

Деталі участі: https://mediacongress.org/участь/

 

Для вашої зручності, оплатити за участь можна в кілька кліків. Завдяки нашому партнеру 2event оплачуйте за участь тут. Якщо вам потрібенпромокод на знижку, напишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і протягом кількох хвилин ми вам надішлемо його для знижки.

До зустрічі на найцікавішому заходу року для інформаційних медіа!

Щиро,

АНРВУ