Як новинарному медіа отримати 20% читацької аудиторії країни

30 листопада запрошуємо до участі у вебінарі з надзвичайно цікавим фахівцем - азербайджанським дисидентом, медійником, що створив новинарне медіа Мейдан ТВ та активно розвиває незалежний медійний бізнес.

Запис вебінару вже доступний за лінком - слухайте та беріть ідеї собі до скарбнички ідей та планів!

Під час вебінару буде представлено найуспішніші кейси роботи незалежного новинарного медіа Мейдан ТВ.

Мейдан ТВ - це нове медіа Азербайджану з аудиторією 20% населення країни.

За рахунок яких ключових факторів вдалося побудувати онлайн медіа в зактритому чи напів-закритому суспільстві?

Яку роль грають соціальні медіа в загальній медійній стратегії?

Які основні проблеми/виклики стоять перед незалежним новинарним медіа та як вони долаються в проекті?
 
Чи можливо та як саме цей досвід використовувати в українських медійних реаліях?

Емін Міллі — азербайджанський дисидент — блогер. Закінчив школу Сходу та Африкановедення (SOAS) Лондонського університета, захистивши дисертацію на тему «Нові медіа та Арабскі революції». У 2002-2004 р.р. був директором представництва Фонда Фрідріха Еберта в Азербайджані та радником Ради Європи по проблемах політв”язнів в Азербайджані. В 2009р. через свої критичні публикації по відношенню до азербайджанської влади був арештовний. Його приговорили до 2,5 рокам заключення. В листопаді 2010р., після 16 місяців в заключенні під тиском міждународних організацій вийшов на свободу.

Мейдан TB – незалежна медійна платформа, котра покладається на співпрацю з найбільш впливовими письменниками, журналістами, активістами, блогерами та представниками інтелигенції Азербайджана. Азербайджан стає все більш репресивною державою, де свобода слова знаходиться під серйозною загрозою. Мейдан TB є джерелом альтернативних новин, аналітчичних та інших матеріалів з Азербайждана та закордону.

Дата проведення : 30 листопада 2016р.

Час проведення : з 11:00 по 12:30 за Києвом

Аудитор i я : топ-менеджери, менеджери проектів, головні редактори/редактори інформаційних сайтів та міських порталів

Реєстрація: до 28 листопада ц.р. заповніть, будь ласка, реєстраційну анкету.

Мова вебінару : російська

Деталі підключення до вебінару надішлемо після реєстрації.

Вартість участі : для членів АНРВУ та партнерів WebPromo – безкоштовно (WebProm надає своїм партнерам промокод, для членів АНРВУ промокод не потрібен), для решти учасників – 150грн.

Вебінар – це черговий захід в 2016 році спільного проекту Асоціації незалежних регіональних видавців України (АНРВУ) та Poppius , найстарішої школи журналістики в Скандинавії.

Навчання в школі надає як базові журналістські знання, так і навчає всіх бажаючих роботі в якості репортерів, редакторів, розслідувальників, веб-журналістів чи фрілансерів. Школу Poppius засновано ще в 1947 році журналістом Сетом Поппіусом (Set Poppius). Наразі журналістській професії працює велика кількість випускників школи.

Технічний партнер вебінару інтернет-агенція WebPromo , партнер по просуванню вашого сайту.