АНРВУ разом з INMA буде розвивати наші медіа в Україні

У нас гарні новини - нашого представинка прийняли у кандидати до INMA

Олександра Човгана, голову Ради Директорів Асоціації «Незалежні регіональні видавці України», прийнято кандидатом до Ради Директорів The International News Media Association (Міжнародна асоціація засобів масової інформації), що надає практики для компаній, працюючих в області інформаційних технологій.
 
Олександра Човгана прийняли у кандидати до INMA

«Я знаю про INMA багато років. Але ми переважно підтримували зв'язок з всесвітньою асоціацією видавців (WAN-IFRA). Наразі нам цього недостатньо, ми б хотіли розвиватися інтенсивніше.  Будемо працювати з INMA, щоб навчити українських видавців вести успішний бізнес. Ми будемо представляти INMA в Україні, спільно організовувати заходи і сприяти розвитку медіабізнесу».

«Для Європейської ради, яка мала би представника INMA в Україні і представника української преси в Європейській раді INMA, це було б чудово», – сказав президент INMA Том Корбетт і зазначив, що існування вільних медіа неможливе без їх комерційної успішності.

Міжнародна асоціація засобів масової інформації (INMA) – світовий постачальник передових практик для компаній, що працюють в області інформаційних технологій, які хочуть збільшити доходи, аудиторію і зміцнити позиції бренду в умовах постійної мінливості ринку. Організація налічує понад 7 500 членів в більш ніж 60 країнах, серед яких The New York Times, Thomson Reuters, The Globe і пошти та інші.

 

АНРВУ