Як і де студенту-журналісту познайомитися з топ-особами українських онлайн медіа?

   Нові можливості для студентів журфаків потрапити на IX Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів

   20 жовтня в Києві пройде черговий захід Асоціації незалежних регіональних видавців України - Конгрес інформаційних сайтів та      міських порталів, де вкотре зберуться топ-особи з медіа з усієї країни та практики-медійники з Чехії, Словаччини, Білорусі.

Під час заходу можна буде не лише послухати найкращих фахівців незалежних медіа, але й у невимушеній неформальній атмосфері поспілкуватися з колегами.

 

Серед наших спікерів:

30 спікерів виступатимуть з 20/40/60-тихвилинними доповідями. Повна програма — на сайті конгреса.

Перейняти найкращий досвід можна буде у біля 200 колег-медійників, топ-осіб, що працюють в інформаційних сайтах та міських порталах.

Для реєстрації студентів за супер пільговою ціною 300грн, надішліть скан вашого документу, що підтверджує, що ви студент журфаку на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. '; document.write(''); document.write(addy_text99085); document.write('<\/a>'); //-->\n Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми надішлемо вам промокод для знижки.

Конгрес проводиться Асоціацією незалежених регіональних видавців України вже дев’ятий рік поспіль та став унікальним майданчиком для спілкування перших осіб інформаційних сайтів та міських порталів – між собою та з тими, хто платить їм гроші.

Якщо до 18:30 учасники будуть слухати спікерів, то далі – медійна after party для неформального спілкування старих друзів та нових знайомих. Традиційно – з вином та сирами.