Рекламні доходи регіональних інформаційних сайтів у 2017 році зросли на 15.6 %

Асоціація Незалежні регіональні видавці України провела традиційне щорічне опитування експертів з регіональних медіа щодо розвитку рекламного ринку в інформаційних онлайн проектах. В результаті збору та аналізу отриманої інформації виявили, що середньозважений ріст доходів від реклами на регіональних інформаційних сайтах за 2017 рік склав 15,58% у відношенні до 2016 року.

Прогноз цього показника на 2018 рік - 19,95% (відносно 2017р.).

Питома вага доходів від онлайн реклами опитаних інформаційних медіа в 2017 році склала майже 15% в загальних рекламинх доходах (принт + онлайн).

Діаграма 1: % доходів інформаційних медіа в загальних рекламних доходах сайтів та принтових медіа (за даними опитаних компаній):

Бюджетоформуючими сегментами цього ринку минулого року були Будівництво, Робота, Медицина. Ці ж сегменти показали найбільше зростання у 2017 році.

Дані не включають рекламні доходи класифайдів та доходи від політичної реклами. Отримані дані є реальними, не прайсовими, доходами опитуваних інформаційних сайтів, з урахуванням всіх можливих знижок.

Дані отримані в результаті опитування керівників рекламних відділів регіональних медіа України, що представляють центральну, північну, східну, західну та південну Україну.

АНРВУ