Щорічний круглий стіл для web-майстрів та керівників он-лайн проектів

26 квітня на базі однієї з найуспішніших регіональних компаній в он-лайн RIA-Allegro – зібралися керівники, маркетологи та web-майстри он-лайн проектів для обговорення та обміну досвідом для покращення результатів інтернет-просування регіональних новинних сайтів.

 

 

 

20minut.ua та SoftUkraine розповіли про досвід співпраці (за аутсорсингом) програмування та підтримки новинного сайту, показали вдалі і невдалі приклади оптимізації дизайну та адаптивність верстки сайту.

Ігор Громада (Hotels24.ua) Поділився азами коректного продажу посилань на регіональних сайтах, що може приносити дохід 5-50 доларів за 1 продане посилання.

Розповіли про нові підходи просування сайту в соціальних мережах: проведення різноманітних конкурсів та залучення нових, постійних користувачів на сайт. Найефективнішим способом залишаються старі добрі конкурси типу лайк-енд-шаре. Вони дозволяють залучити фанів до спільноти з найменшими витратами.

Розглянули стратегії присутності новинних сайтів на мобільних платформах – досвід та приклади українських та закордонних сайтів. 15-20% трафіку 20minut.ua вже йде з мобільних пристроїв.

У другій частині круглого столу учасники обмінялись досвідом.

Презентації всіх учасників круглого столу дивіться та завантажуйте тут

Аутсорсинг програмування та підтримки новинного сайту. Підходи та досвід 20minut.ua. Яна Бадя, проект-менеджер сайту та Олег Ковалюк, директор компанії SoftUkraine

Стратегії присутності на мобільних платформах для регіональних видавців. Який шлях обрати? Олег Горобець, генеральний директор RIA Media

Продаж посилань, як додатковий спосіб монетизації регіонального сайту. Ігор Громада, SEO-маркетолог сайтуHotels24.ua

Конкурси та акції для збільшення фан-груп в соціальних мережах. Євген Горобей, SMM-маркетолог компанії RIA.ua

Ye.ua

Zhovta.info

zorya.org.ua

rayonka.com

afisha.if.ua