Згідно досліджень ТНС-Україна, в переважній більшості регіонів лідером газетного ринку є регіональна газета

27-28 липня АНРВУ зібрала спеціалістів 14 регіональних видавництв вивчати технології ефективного медіапланування в офісі ТНС-Україна.


Фахівці ТНС-Україна ознайомили учасників з спеціальним програмним забезпеченням, яке включає базу даних з результатами соціологічних досліджень

- Galileо, що дозволяє вибрати видання, яке найбільше читають певні категорії людей (наприклад, власники авто, люди з доходом більше 4 тис.грн і т. п.), тобто саме ту аудиторію, яка потрібна конкретному рекламодавцю. Таким чином, отримавши результати досліджень аудиторії газет, можна набагато точніше підібрати видання та частоту публікацій для досягнення цілей рекламодавців.


Ліна Будняк, спеціаліст із медіапланування та розробки рекламних кампаній, RIA, Вінниця: «Я вже 3 роки не уявляю своєї роботи без Galileо. Для нас і наших рекламодавців - це базовий стандарт. Наш рекламодавець знає, яку кількість цільової аудиторії охопить реклама, та у скільки гривень йому обходиться рекламний контакт з його аудиторією. Ми також надаємо клієнтам порівняння вартості контакту в наших газетах та у конкурентів. І в більшості випадків це є серйозною конкурентною перевагою перед іншими газетами, які аргументують на рівні "нас читають усі"».

Результати дослідження аудиторії друкованих медіа в регіонах від ТНС-Україна

Віктор Чубенко, Полтава, видавець: “Згідно з останнім дослідженням ТНС, видання медійної компанії " Життя і діло", а саме "Жовта газета" та газета "Коло" знаходяться в першій четвірці регіональних видань, причому "Жовта газета"  на першому місці у розрізі піврічної аудиторії. Чи засмучує нас результат " Кола" ( четверте місце)? І так, і ні, а чому, поясню. Свого часу з газетами, а в недалекому минулому і з інтернет виданнями, ми прийняли стратегію не створювати аж надто універсальні продукти, тому і виникли окремо медіа  з оголошеннями і новинами. Розраховували при цьому на додаткову сукупну аудиторію. Наші сподівання справдилися: складена аудиторія двох наших газет (навіть без врахування ще однієї) превищує аудиторію найближчих конкурентів. І це при тому, що за тими ж дослідженнями ТНС, перетинаються ці аудиторії всього-навсього на 10%. Цей стан речей дозволяє нам заявляти про безспірне регіональне лідерство серед друкованих газет, відповідно пропонуючи рекламодавцям саме сукупну аудиторію. Схожа ситуація і з нашими інтернет ресурсами, тож загальна аудиторія медіа нашої регіональної компанії " Життя і діло" однозначно найбільша в своєму регіоні.”