УВАГА! Розпочалась реєстрація на третю Школу молодого журналіста у Чернігові!

Ти молодий(-да) та амбіційний(-на)? Хочеш власною професійною діяльністю припинити «джинсу» та мрієш бути професійним журналістом? - Тобі до нас!
Школа Молодого Журналіста надає тобі таку можливість!


Ми починаємо реєстрацію на третю Школу молодого журналіста, яка відбудеться в Чернігові  для журналістів з наступних областей: Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської, Сумської, Харківської, Кіровоградської та Полтавської.

Для кого Школа: для молодих вже працюючих журналістів з досвідом роботи до 1,5 року в редакції регіональної газети
Журналісти, чому ви навчитеся під час Школи: як писати репортажі та робити інтерв’ю саме для вашого читача, як створювати мультимедійні статті, як робити локальні розслідування, як шукати та перевіряти інформацію, як працювати в/з соціальними мережами

Редактори, ви отримаєте:
1.  незалежний рейтинг вашого молодого журналіста, оцінений нашими тренерами-практиками
2. журналіста з поглибленими практичними навичками роботи в регіональній мультимедійній редакції

Вартість участі: реєстраційний внесок покриває проживання та харчування під час тренінгу, роздаткові матеріали, та не покриває витрат на дорогу до місця проживання учасників. Розмір реєстраційного внеску складає 810 грн за учасника для членів АНРВУ та 970 грн за учасника – для інших видавництв. За кожного наступного учасника від одного видавництва – знижка 20%.
 

Як потрапити до Школи:
прийом анкет до 15 серпня 2012 р. (аплікаційна форма тут). Ми проаналізуємо ваші заявки та відберемо найкращих
Кількість вільних  місць: обмежена! Тож поспішайте надсилати свої анкети!
Місце проведення третьої Школи - м. Чернігів, на базі Чернігівської медіа-групи місцевого лідера на регіональному медіа ринку.
У разі виникнення питань – пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проект здійснюється Асоціацією незалежних регіональних видавців України за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. /SupportedbytheMediaDevelopmentFundofthe U.S. EmbassyinUkraine. Theviewsoftheauthorsdonotnecessarilyreflecttheofficialpositionofthe U.S. Government.”