4 квітня Чернігівська Медіа Група святкує своє 15-річчя!

Чернігівська Медіа Група (CMG) – це об’єднання друкованих та електронних ЗМІ, а також підприємств і проектів, пов’язаних з медіа. Основні напрямки діяльності – радіо, преса та Інтернет.

 


 Історія компанії бере свій початок 4 квітня 1997 року. Цього дня в Чернігові вийшла в ефір перша FM-радіостанція «Радіо DIESEL 101,8 FM». Через рік, у травні 1998-го вийшов перший номер чернігівського тижневика «Объявления по средам», який став флагманом видавничої групи CMG і до цього часу є лідером друкованих ЗМІ Чернігова.
 З моменту заснування компанія пройшла успішний шлях розвитку і стала беззаперечним лідером на ринку мас-медіа північного регіону України. Сьогодні Чернігівська Медіа Група – це мультирегіональна компанія. Географія діяльності – Чернігівська, Сумська та Київська області. Принципи роботи CMG – якісний сервіс у роботі з клієнтами і партнерами, новаторство і розвиток.
До складу групи входять вісім газет: «Объявления по средам», «Черниговские новости: семь дней», «Из первых рук», «В каждый дом», «Оголошення Ніжіна», «У кожен дім Ніжин», «Теледень Славутич», «В каждый дом Славутич» і журнал «Boom!».
Також CMG є провідним гравцем на ринку радіореклами в Чернігівській та Сумській областях, співпрацюючи з найбільшими українськими холдингами. Крім цього, до складу групи входить мережа оптово-роздрібної торгівлі «Черниговпресса», власна служба кур’єрської доставки, студія post production. Останні кілька років CMG також динамічно розвиває сегмент регіональних веб-ресурсів. А чернігівський міський портал GOROD.cn.ua, на думку експертів, є одним із кращих регіональних ресурсів України.
«Як і більшість регіональних українських медіа-компаній, що починали свою діяльність у 90-х, ми пройшли досить непростий і тернистий шлях, – каже видавець CMG Ярослав Сухомлин. – Основа успіху нашої компанії – це люди. У нас молода, професійна команда, здатна вирішувати найамбітніші завдання. Ми постійно працюємо над собою, покращуємо існуючі проекти, а також створюємо і запускаємо нові. Так що наші співробітники – це наш найвагоміший медіа-актив. Із задоволенням і вдячністю вітаю їх з цією датою! Також хочеться сказати спасибі всім нашим колегам і партнерам, з якими маємо честь працювати у цей непростий час і в яких не перестаємо вчитися».