«У світі до 2015 року інтернет-доходи від новинних сайтів газет залишаться на рівні 10-15% від принт-реклами»

«У світі до 2015 року інтернет-доходи від новинних сайтів газет залишаться на рівні 10-15% від принт-реклами» - дану тенденцію озвучив Сергій Первозванський ("Молодий Буковинець", за матеріалами 22-ої Всесвітньої Конференції WAN-IFRA з реклами) 16 березня під час круглого столу для  керівників відділів он-лайн та принт реклами регіональних видавництв.

АНРВУ зібрала 20 керівників для обміну досвідом продажу реклами, підбиття підсумків відділів та фахового обговорення нових методів роботи.

Поради від світових фахівців відповідно до світових рекламних трендів:

• Найбільший темп росту буде у  доходів від інтернету. Але доходи від реклами в газетах не будуть падати.

• У світі до 2015 року інтернет-доходи від новинних сайтів газет залишаться на рівні 10-15% від принт-реклами.

• Глобальний тираж газет буде рости до 2015 за рахунок Азії, і трохи за рахунок Європи.

• Дизайн газети і дизайн реклами та якість паперу має наближатися до журнального - біліше папір, фото має займати більшу частину сторінки, реклама має стати твором мистецтва.

• У 2013 році з мобільних пристроїв в інтернет буде заходити більше людей ніж зі стаціонарних комп’ютерів. Тому порада - створити програму-додаток, яку можна було б завантажити безкоштовно з сайту, що могла б надсилати на смартфони пропозиції про знижки на різні товари та послуги - як додаток до газетної реклами.

Щодо ситуації на українському ринку, то бюджети в регіональній пресі розподілилися минулого року наступним чином: бюджет обласних видань – 28 %, бюджет районних видань – 72 % » - Наталія Мироненко, директор рекламної агенції ППН Україна
   
Презентації можна завантажити тут:

Gorod,Чернігів
RIA, Вінниця
Молодий Буковинець, Чернівці
Мироненко Наталія, Огляд рекламного ринку регіональної преси України 
Хомутін Максим, Огляд ринку інтернет-реклами