ШКОЛА МОЛОДОГО ЖУРНАЛІСТА: ПОСПІШАЙТЕ НА РЕЄСТРАЦІЮ!

Ти молодий(-да) та амбіційний(-на)? Хочеш власною професійною діяльністю припинити «джинсу» та мрієш бути професійним журналістом? - Тобі до нас!
Школа молодого журналіста надає тобі таку можливість!

 


Перша школа - у Вінниці, для журналістів наступних областей: Львівська, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Тернопільська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька, Вінницька. Журналісти з решти областей – слідкуйте за нашою інформацією, незабаром буде і для вас.


Друга школа – зустрічатиме Чернігів, Чернігівська медіа-група, для молодих журналістів з Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської, Сумської, Харківської, Кіровоградської, Полтавської областей.


Третя школа – в Запоріжжі, газета МИГ для журналістів з Запорізької, Дніпропетровської, Луганської, Донецької, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Сімферопольської областей


Для кого Школа: для молодих вже працюючих журналістів з досвідом роботи до 1,5 року в редакції регіональної газети

Журналісти, чому ви навчитеся під час Школи: як писати репортажі та робити інтерв’ю саме для вашого читача, як створювати мультимедійні статті, як робити локальні розслідування, як шукати та перевіряти інформацію, як працювати в/з соціальними мережами


Редактори, ви отримаєте:
1.  незалежний рейтинг вашого молодого журналіста, оцінений нашими тренерами-практиками
2. журналіста з поглибленими практичними навичками роботи в регіональній мультимедійній редакції


Як все відбуватиметься: навчання складається з 2 модулів, по 5 днів кожен, з перервою на 2 тижні між модулями для підготовки домашнього завдання у себе в редакціях. Один день Школи – відвідини редакції. Автори найкращих робіт отримають рекомендації від Школи. Кожен учасник школи отримує свій бал за результатами навчання


Вартість участі: реєстраційний внесок покриває проживання та харчування під час тренінгу, роздаткові матеріали, кава-паузи та не покриває витрат на дорогу до місця проживання учасників. Розмір реєстраційного внеску складає 810 грн за учасника для членів АНРВУ та 970 грн за учасника – для інших видавництв. За кожного наступного учасника від одного видавництва – знижка 20%.

 


Як потрапити до Школи: прийом анкет з 31 березня по 15 квітня 2012 р. (аплікаційна форма тут). Ми проаналізуємо ваші заявки та відберемо найкращих
Кількість вільних  місць: обмежена! Тож поспішайте надсилати свої анкети!
Місце проведення першої Школи - м. Вінниця, на базі Медіа Корпорації «РІА», місцевого лідера на регіональному медіа ринку.
У разі виникнення питань – пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проект здійснюється Асоціацією незалежних регіональних видавців України за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. /Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.”