80% всіх найменувань світових новинних медіа займають саме газети та журнали

80% всіх найменувань світових новинних медіа займають саме газети та журнали
Про це  повідомила Тетяна Рєпкова під час ІІІ Всеукраїнського Газетного Конгресу, який зібрав 21-22 жовтня у Києві понад 110 редакторів та видавців.

Цього року спікери Конгресу – визнані Європою медіа експерти – окрім звичної для них програми проводили майстер-класи. Учасники змогли напряму поспілкуватись із найкращими фахівцями медіа галузі, професіонали ж працювали максимально близько та концентровано на проектах учасників, з урахуванням особливостей кожного видавництва.


«Дуже приємно чути, що видавці, очікуючи від Газетного Конгресу лише знань по тенденціях на світовому ринку преси, отримали ще й практичні знання щодо організації ньюз румів, підготовки інфографіки для своїх газет та онлайн проектів, почули з перших вуст, як не знизити відвідуваність сайту при встановленні оплати за контент», - говорить Оксана Бровко, виконавчий директор Асоціації незалежних регіональних видавців України.Людмила Шпак, директор видавництва, м. Кременчук: « Всеукраїнський Газетний Конгрес з кожним роком стає все сильнішим. Цього року навіть не сподівалась почути на подібному зібранні таку кількість корисної інформації. Адже Конгрес це не тренінг і не семінар, його головна мета показати напрямки розвитку галузі, тенденції. Цього року вам вдалося багато чим здивувати. Унікальна інформація про аудиторії читачів Інтернет та традиційних медіа від Анни Добривечір (компанія TNS Україна) була досить несподіваною для багатьох. Спасибі TNS! Дуже вдалою і корисною була ідея зробити другий день конгресу у вигляді майстер-класів. І Роман Галло, і Артур Карода, і Вадим Балицький дійсно майстри, було цікаво і корисно їх слухати. У свої редакції кожен з учасників привіз багато потрібної для подальшої роботи інформації ».

Усі деталі тут: http://newspapercongress.wordpress.com/
Презентації спікерів Конгресу можна завантажити тут:

Анна Добривечір, TNS, Тенденції медіаспоживання українцями
Олена Толмачова, Продукти Google в допомогу газетярям
Тетяна Рєпкова, Глобальний центр медіа-розвитку: місце для розвитку кожного медіа менеджера
Roman Gallo, Найкращі приклади мультимедійних проектів: досвід з перших рук
Tomas Bella, Система платного контенту Словаччини: перший світовий досвід
Вадим Балицький, Контент регіональної преси: як вирішити вічну проблему якості?
Людмила Панкратова, Надання правової підтримки журналістам та ЗМІ
Arthur Karda, Моніторинг соціальних медіа  – маст хев у сучасній редакції
Олександр Човган, ІІІ Всеукраїнський Газетний Конгрес

 


Фото з Конгресу можна завантажити тут:
Фото першого дня
Фото другого дня