В очікуванні Всесвітнього газетного конгресу АНРВУ проводить завтра ІІІ Всеукраїнський газетний конгрес

Українська делегація вже представила у Відні Україну перед Всесвітнім газетним конгресом, а завтра - 21 жовтня - відкриється єдиний великий захід такого типу в межах нашої держави - ІІІ Всеукраїнський Газетний Конгрес.

Організація такого заходу Асоціацією незалежних регіональних видавців Украіни  на національному рівні говорить, що Україна готова приймати у себе Всесвітній Газетний Конгрес та відкрито говорити про проблеми та здобутки, досягнуті державою на медіа ринку.


Акредитація для преси - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі деталі участі та програма ІІІ Всеукраїнського Конгресу - http://newspapercongress.wordpress.com/


Інформація про Конгрес:
Всеукраїнський Газетний Конгрес уже три роки поспіль збирає фахівців медіа простору для спілкування, навчання та обміну найсвіжішими новинками світової та вітчизняної преси. В цьому році конгрес стає ще цікавішим завдяки майстер-класам світових медіа спеціалістів.
Організатором заходу як і попередні роки залишається Асоціація Незалежних Регіональних Видавців України, за підтримки Національної Спілки Журналістів України.