ІІІ Всеукраїнський Газетний Конгрес: у нас новий спікер! запитайте у Google !

До спікерів ІІІ Всеукраїнського Газетного Конгресу приєдналася Олена Толмачова, спеціаліст зі стратегічного розвитку акаунтів Google в Україні

 

Олена Толмачова

відповідає за розвиток рекламних кампаній Google AdWords великих рекламодавців, а також за інформаційно-технічну підтримку клієнтів щодо рекламних продуктів Google.
 
До приходу в Google Олена працювала на посаді акаунт-менеджера в агенції цифрового маркетинга “Prodigi”, а раніше відповідала за розвиток розважальних інтернет-сервісів в компанії “GG Network” – одному з лідерів ринку інтернет-проектів у Польщі.

Інформація про Конгрес:

Всеукраїнський Газетний Конгрес уже три роки поспіль збирає фахівців медіа простору для спілкування, навчання та обміну найсвіжішими новинками світової та вітчизняної преси. В цьому році конгрес стає ще цікавішим завдяки майстер-класам світових медіа спеціалістів.
Організатором заходу як і попередні роки залишається Асоціація Незалежних Регіональних Видавців України, за підтримки Національної Спілки Журналістів України.

Дата події: 21-22 жовтня 2011 р.
Місце проведення: м.Київ, Києво-Печерська Лавра, Музей книги та книгодрукарства України, вул. Івана Мазепи, 21
Спікери/тренери: Томас Белла, Тетяна Рєпкова, Роман Галло, Артур Карда

Вартість участі у Конгресі :


Всі деталі щодо пільгової реєстрації та цін http://newspapercongress.wordpress.com/

Поспішіть лля пільгової реєстрації лайкнути нашу сторінку у Facebook до 26 вересня!


 Захід не є комерційним проектом і реєстраційний збір іде на покриття витрат на його проведення (приліт іноземних спікерів, їх проживання, оренда залу та техніки, тощо).

Для участі у Конгресі достатньо зареєструватися шляхом відправки ел повідомлення на
e-mail brovko.oksana(@)gmail.com.  Ми зв’яжемося з Вами.