У липні регіональні газети доводили, що якісна преса не вмирає

1) якісна преса вимирає,
2) її взагалі немає в східних регіонах,
3) у влади перемагають тільки потрібні ЗМІ.


Саме ці три міфи було розвіяно медіа фахівцями , які визначили переможців першого регіонального конкурсу «Золота стріла». Донецька облрада ініціювала проведення даного конкурсу, метою якого стала підтримка якісної журналістики, виявлення та заохочення найбільш талановитих творчих людей.
Заслужене визнання здобув колектив регіональної масової газети «Донбасс». Він був нагороджений грамотою «за всебічне та об’єктивне висвітлення актуальних питань життя Донецького регіону». Крім того, кращим інтернет-проектом (нагородженим «Золотою стрілою») виявився  сайт газети «Донбасс» donbass.ua. Переможцем у номінації «Кращий журналіст регіонального друкованого видання» стала Аліса Сопова, кореспондент газети «Донбасс».


Що ж до активності інших видавців влітку – відпочивати також  не збираються. Зазвичай газети влаштовують різного роду фотоконкурси, на кшталт «Леді весна» чи «Принцеса квітів», чи «Я супер стар», проте такий гламур не проходить у Одесі. Газета «Одесская жизнь» влаштувала нестандартний фотоконкурс, у редакцію надсилали весільні фото, що вражали своєю винахідливістю. Призи закоханим парам дарували також незвичайні для ще дужчих почуттів.

Рівненська преса теж активно приймала участь у громадському житті міста. У рамках Третього загальноміського рейтингу популярності “Зірка Рівного”, портал OGO.ua визначив 21 переможця — це представники галузей фізичної культури та спорту, освіти та науки, культури та мистецтва, молодіжного та громадського середовища.
Переможцям влаштують фотосесію, й напередодні Дня Незалежності розмістять їхні портрети на рівненських сіті-лайтах.