Унікальні медіа проекти березня


       
В Україні стартував міжрегіональний інтерактивний медіапроект “Інше місто”. Учасниками проекту виступили чотири регіональні медіакомпанії: видавничий дім “ОГО” (Рівне), медіахолдінг “Молодий Буковинець” (Чернівці), видавнича група “Жовта газета” (Полтава) та Чернігівська Медіа Група (CMG).


       
Його суть доволі проста, але від того не менш цікава. На протязі трьох тижнів з 28 березня по 17 квітня четверо допитливих 

журналістів-блогерів, тимчасово переселившись в ІНШЕ МІСТО, будуть вивчати і описувати його, щоденно виконуючи сміливі, а часом і провокаційні завдання. Тобто між медіакомпаніями відбувається такий собі кадровий “чейндж”. Це активні, молоді журналісти, добре інтегровані в мережу інтернет, з досвідом користування фото- та відео-технікою. Така собі нова генерація регіональних мультимедійних журналістів. Важлива умова – журналіст має бути в місті вперше. 


      “Те, що називається модним словом “синергія”, ми використували в цьому проекті у повній мірі. Чотири різних медіа: інтернет, газети, радіо і телебачення – створюють потужний пул, як для промо, так і для власне висвітлення проекту. Вони сплетені один з одним і доповнюють одне одного.”
      
Зважимо, що ідея має ще й соціальну місію. У вигляді живого, інтерактивного реаліті-проекту показати справжній стан туристичного потенціалу чотирьох українських міст. Визначити і показати їх конкретні недоліки та переваги напередодні нового туристичного сезону і Євро 2012.
      
Видвничий дім “ОГО” дав можливість спалахнути  майбутнім зіркам журналістики – провів спільно з партнерами Третій обласний конкурс учнівських творчих робіт “Я — журналіст!”. Переможців відзначили подарунками , які допоможуть їм на шляху до реалізації себе, як професійного журналіста. Окремих учасників відзначили посвідченням позаштатного кореспондента. Такий конкурс є підтримкою старшокласників, які мають інтерес до журналістики, прагнуть спробувати себе в цій справі.

“Інш