АНРВУ зробила уточнення по обсягах реклами в регіональній пресі за 2010 рік

Комітет з аналітики Асоціації незалежних регіональних видавців України (АНРВУ) делегував свого представника до відповідної групи експертів УАВПП. Результат кількох тижнів спільної роботи - узгоджена позиція відносно обсягів реклами в регіональній пресі. В результаті застосування удосконалених методик, ми відкоригували оцінку доходів від реклами 2010 року в регіональній пресі України.

 

Надходження від реклами в регіональній пресі (без Києва) у 2010 р. склали 604,45 млн грн.
Цифра не включає податки. Майже половину рекламних доходів регіональні газети отримали від блочної реклами на інформаційних шпальтах. Приватні оголошення (класифайд реклама) принесли за нашою оцінкою 214 млн грн. (35% загальних доходів від реклами). Чверть доходів сформували надходження від замовних (промо) матеріалів.
Сергій Чернявський, член комітета з аналітики АНРВУ: «Нагадаю, з чого ми починали,  оцінюючи обсяги реклами у регіональних виданнях (всі цифри - без урахування видань Київській обл.):
•    2007 рік - 145 млн грн
•    2008 рік - 240 млн грн
•    2009 рік - 479,4 млн грн
•    2010 рік - 604,45 млн грн. Сподіваємося на подальшу співпрацю з галузевою асоціацією».


Обсяги реклами в регіональній пресі України за 2010 рік

 

 

 

 

 

 

Примітка: цифра не включає рекламні бюджети по київському регіону
 
Оксана Бровко, виконавчий директор АНРВУ: «До цього часу на ринку друкованих ЗМІ велися окремі обрахунки обсягів рекламного ринку в регіональній пресі. Ми, як галузева асоціація, що об’єднує регіональні видавництва, з одного боку, УАВПП – окремо. Ми були задоволені конструктивною пропозицією колег об’єднати наші зусилля в оцінці даних та їх уточненні задля підготовки спільних результатів оцінювання рекламного ринку в регіональній пресі. З січня місяця наш представник від комітету з аналітики АНРВУ спільно з групою експертів на чолі з Наталією Мироненко плідно працювали над уточненням даних з обох боків. Сподіваємося і на подальшу співпрацю».


Довідка про АНРВУ:
АНРВУ об’єднує понад 20 регіональних видавничих компаній, що видають близько 100 найменувань видань. Асоціація є членом Всесвітньої Газетної Асоціації (WAN-IFRA) та співпрацює зі Всесвітнім Форумом Редакторів (WEF)

АНРВУ