Нові можливості від регіональних медіа в лютому

Можливість публікувати власні поетичні твори, чути оцінку своєї творчості, знаходити однодумців і брати участь у поетичних конкурсах отримали відвідувачі Інтернет проекту Рівненський інформаційний портал   Ogo.ua, зокрема його літературного розділу - pdm.ogo.ua.

За допомогою найпопулярнішого інтернет-ресурсу Рівненщини читачі знайомляться з творами людей, які ходять з нами одними вулицями, і, можливо,   по-новому відкриватимуть для себе особистість колеги, сусіда, земляка.

         

Вінницька газета «RIA» презентувала читачам блог-проект « РІАльне перевтілення ». Суть проекту полягала у радикальному скиданні зайвої ваги не худорлявими учасниками. Експериментувало 4   блогера, які протягом 2 місяців витримали надзвичайно важкі навантаження , що забезпечували їм тренери-качки. Свою тяжку долю  та успіхи учасники описували у своїх блогах  та підкріпили свої мемуари   фотографіями РІАльного перевтілення . Результат вразив як учасників, так і усіх, хто слідкував за проектом.
 
         

Маркетингова активність Медіагрупи «Пресцентр» змістилася в інтернет для забезпечення безкоштовного читання всіх pdf-версій «Газети по-київски»  та регіональних «Газет по ...»  з монітора комп’ютера.   Для цього редакція розробила і протестувала зручну і максимально просту у використанні програму, що дозволяє читати газету посторінково або ж розворотами, завантажувати файл до себе на комп’ютер або ж   читати його в режимі он-лайн. Нову структуру та дизайн сайтів газета  спрямувала на спрощення навігації і поліпшення юзабіліті, а також розширення рекламної ємності інтернет-проектів.

  АНРВУ