Просування в соціальних мережах - робота над помилками

Під час щорічного круглого столу, проведеного Асоціацією минулої п’ятниці, 21-го січня, 20 керівників відділків промо та маркетингу регіональних видавництв поділилися найбільш вдалими промо проектами минулого року та отримали поради експертів.

Ольга Данько, засновник компанії О2 PR, презентувала свої ідеї просування, враховуючи сучасний стан ринку, та дала практичні поради у сфері промо: як залучити цільову аудиторію, як онлайн-ресурси можуть впливати на просування видавництв, тощо.

       Дмитром Ткаченком, управляючим партнером в SMMGroup, були визначені основні принципи роботи з соціальними мережами, помилки та шляхи вирішення проблем, що виникають під час розміщення профайлу друкованого видання в соціальних мережах. Ми побачили приклади вдалої презентації газети в соц. мережі та аналіз помилок проектів присутніх учасників.

 

Учасниками були презентовані спецпроекти, які  підвищили рейтинги їх видань та збільшили відвідуваність сайтів. Деякі промо-заходи виявилися дуже оригінальними та ефективними і при цьому вимагали незначного фінансування. Так, представниця «Приватної газети» (Кременчук) презентувала два проекти - «Маршрутка кохання» до Дня закоханих та «Парад колясок» до Дня захисту дітей. Зацікавило «Крижане серце» від РІА, Вінниця. А проект від Чернігівської медіа групи «Блог експеримент» захотілося повторити в своїх видавництвах багатьом учасникам. Цікаві заходи дали можливість видавництвам підвищити свій рейтинг, просунути своє ім’я, залучити нову аудиторію читачів, збільшити рейтинг під час сезонних спадів.

Презентації з заходу можна завантажити тут:

Блог-експеримент,  Чернігівська Медіа Група

Pr-продвижения проэктов, «Медіагрупи Пресцентр»

Промо, «Молодий буковинець»

Просування бренду видання. Спецпроекти, "Видавничий дім "ОГО"

Місс 20 хвилин, "20 хвилин" м.Житомир

Свято Маланки, «RiA», Тернопіль

Льодове серце» «RiA», Вінниця

Турнір з міні-футболу, "ВСІМ"

Фотоконкурс, «Від і До» м. Чернівці

Парад колясок, Маршрутка для закоханих, «Приватка», Кременчук

Ольга Данько, О2 PR Борьба за читателя в новой системе медиакоординат

 

Pr- служба АНРВУ