Загальні Збори АНРВУ та Конференція «Регіональні медіа та медіа спільнота: шляхи стратегічної співпраці»


11 червня 2009р. в Києві в Асоціації Незалежних Регіональних Видавців України відбулися Конференція «Регіональні медіа та медіа спільнота: шляхи стратегічної співпраці» та Загальні Збори АНРВУ.


Оксана Бровко, виконавчий директор АНРВУ: «Мета такого заходу – зібрати більшість гравців регіонального медіа ринку та інших представників галузі та обговорити потенційно цікаві проекти для співпраці. Ми задоволені тим, наскільки відкриті та готові до спільних дій всі учасники заходу».

 

Окрім 20 видавців - представників практично всіх регіонів України, в Конференції взяли участь Д. Стулік, координатор з питань преси та інформації Представництва Єврокомісії в Україні, К. Квурт, голова Правління Internews Ukraine, С. Фолджер, керівник проекту У-Медіа в Україні, О. Нідхем, координатор Офісу грантових програм посольства США в Україні, О. Пастухов, відділ преси, освіти та культури Посольства США, О. Антонець, Президент УАВПП, Г. Вілісова, Інститут розвитку регіональної преси, експерти С.Чернявський та С. Банас.

 

Матеріали з заходу можна переглянути тут:
1. Презентація голови Ради Директорів АНРВУ, О. Човган
2. Звіт виконавчого директора АНРВУ, О. Бровко
3. Презентація Президента УАВПП, О. Антонець
4. Реклама в регіональній пресі, С. Банас

5. Друковані ЗМІ: тенденції та перспективи, С. Чернявський
6. Futu Room – проект майбутнього. За матеріалами конференції в Празі, С. Лужецький
7. Проект «MediaNext», Internews Ukraine


Захід проведено за підтримки Інтерньюз-Україна.

Більше інформації: Оксана Бровко, виконавчий директор АНРВУ, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.